Signalmont Hradec Králové
Menu

Plošné spoje

Výroba desek plošných spojů ve firmě Signal Mont má více než třicetiletou tradici. V červnu roku 2003 byla zahájena výroba dvoustranných plošných spojů s prokovenými otvory na nově vybudované lince s využitím nových progresivních technologií. Při volbě vhodné technologie u naší firmy se vycházelo především ze snahy zajistit vysokou kvalitu vyráběných plošných spojů s ohledem na respektování ekologických požadavků. 

 Záměr firmy se nově soustředil na pomoc vývojovým pracovištím a výrobcům nových produktů rozšířením naší nabídky na zajištění celého sortimentu plošných spojů. Navíc nabízíme komplexní služby při realizaci elektronických zařízení od návrhu plošného spoje po jeho osazení součástkami. Případně můžeme zajistit i dokončovací montážní operace, včetně zhotovení vnějšího zapouzdření vašeho výrobku v naší mechanické dílně podle dokumentace zákazníka. 

Návrhy desek plošných spojů realizujeme podle zadání:

  • schéma zapojení
  • mechanický výkres
  • součástková základna

Poskytujeme poradenství při návrhu plošného spoje, aby při jeho realizaci byla respektována technologičnost výroby a tím se minimalizovaly výrobní náklady ve prospěch zákazníka. 

Orientační ceny
Ceny za výrobu jednotlivých typů plošných spojů jsou v závislosti na následujících parametrech.

  • typ plošného spoje
  • termín realizace zakázky
  • celková plocha zakázky

Pro informaci zákazníků je orientační ceník uveden na našich webových stránkách. Upřednostňujeme ceny dohodou, tak, abychom uspokojili zákazníka a byly dodrženy požadavky materiálových i režijních nákladů na výrobu. 

Cílem firmy Signal Mont s.r.o. Hradec Králové je vyrábět plošné spoje v co nejkratších termínech při dodržení vysoké kvality  a s ohledem na environmentální požadavky při realizaci výroby tak, aby byl zákazník spokojen také s cenovou politikou firmy.

Soubory ke stažení

Signal Mont, s. r. o.
Kydlinovská 1300
Hradec Králové 2, 500 02