Signalmont Hradec Králové

Skříň univerzální SM2, SM3 č.v. 40506

 Použití

Jde o nově zaváděný výrobek Signal Montu s.r.o. vycházející z koncepce dlouhodobě používaných reléových skříní ŠM 2, ŠM 3. Náš nový výrobek pod označením „Skříň univerzální Signal Mont 2 a  Signal Mont 3, č.v.40506 (dále jen SM2, SM3)“, má široké uplatnění v místech, kde je potřeba použít elektrotechnické, nebo elektronické zabezpečovací zařízení. Slouží zároveň jako přímá náhrada za poškozené nebo zkorodované reléové skříně ŠM2, ŠM3.

Umístění skříně SM2, SM3

Universální skříň SM se umísťuje tak, aby strana s policemi (čelo reléového stojanu) byla odvrácena od kolejí. Před touto stranou se provede betonové vydláždění. Umístění skříně nejméně 3m od středu nejbližší koleje.

Technický popis:

Skříň universální SM2 základní provedení – šxhxv  1154x590x1340 mm
Skříň universální SM3 základní provedení – šxhxv  1590x590x1930 mm

Skříně SM mají dvoukřídlé dveře opatřené vnitřními nevysaditelnými závěsy, opatřeny běžně používaným typem zámku ČD a to FAB 13P2072 AŽD

Pro zvýšení životnosti je spodní rám skříně chráněn žárovým zinkováním. Vnitřní výplňové obložení dveří a skříně provedeno z tepelně izolační nenasákavé hmoty. 

Vstup kabelů řešen variabilně. Přírubami s trubkami sahajícími do země, pro výměnu skříně za stávající je vhodné provedení s obdélníkovým výřezem ve dně a následným zalitím.    

Oba typy skříní SM2, SM3 lze objednat jako policové, nebo s reléovým rámem. U skříně SM3 je možná kombinace 13 patrového reléového rámu s klasickou roztečí 120 mm a polic. SM3 lze vybavit plastovou vanou pro baterie a to výsuvnou, nebo pevnou. Mezi další doplňky lze zařadit výsuvný šuplík na dokumentaci, střecha, …. Nově je zavedeno vnitřní LED osvětlení, topení a ventilace.

Na přání provádíme kompletní osazení reléového stojanu a polic, dle dodané výkresové dokumentace zákazníka běžnými i atypickými panely, elektronickými prvky včetně vnitřní kabeláže.

Zajistíme:

Rekonstrukci stávajících poškozených nebo zkorodovaných skříní ŠM2, ŠM3 systémem „na klíč“. Cenová kalkulace je stanovena individuálně v souladu s požadavky zákazníka.Pro případnou poptávku (objednávku) jsme připravili tabulku základních komponentů.