Signalmont Hradec Králové

Truhlářská výroba Signal Mont s.r.o.

Truhlářská výroba Signal Montu s.r.o. je zaměřena kromě standardní výroby na zhotovení především atypického zakázkového nábytku z kvalitních laminovaných, dýhovaných desek a masivu v širokém výběru odstínů a provedení. Sestavy a rozměry nábytku přizpůsobíme požadavkům zákazníka. Dodávku nábytku realizujeme komplexně od zaměření na místě a návrhu až po montáž na místě.

Stolové sestavy pro dispečery v.č.: 72190

Technické podmínky

Zadání AŽD Praha  - PS 101 CDP pro trať Přerov – Břeclav. Důraz je především kladen na dodržení zákona č.523 z r.2002, EN294 a zkušeností s návrhem jiných dispečerských sálů a pracovišť. Celé pracoviště v uspořádání VEZO bylo konzultováno s pracovníky železniční hygieny. Prioritou je optimalizace každého pracovního místa pro individuelní přizp. uživatele.

Ocenění

Výroční cena 1.ročníku ACRI v kategorii zabezpeč.a telekomunikačního zařízení za rok 2006 pro  dodavatele komplexního dopravního systému AŽD Praha udílená při příležitosti MSV v Brně.             

Použití

Stolové sestavy tohoto typu jsou speciálně navrženy pro vybavení řídících pracovišť pro vlakové dispečery. Stolová sestava se skládají ze souhrnu dílů, tvořících konstrukční a cenovou stavebnici, umožňující variabilní vybavení dispečerského dopravního pracoviště dle projektu a potřeb řízení železničního provozu.

Související výrobky   

Trezory pro počítače - 62185
Vybavení dopravních kanceláří - 72191
Komerční nábytek a stolové sestavy - 72192

Signal Mont, s. r. o.
Kydlinovská 1300
Hradec Králové 2, 500 02